Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ КРИВОГО РОГУ ПРАЦЮВАТИМЕ ПО-НОВОМУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 19 вересня 2017, 19:59

policia

З 18 вересня в роботі патрульних поліцейських Кривого Рогу з’явилися нові функції та обов’язки. Вони стосуються реклами, пасажирських та вантажних перевезень, а також об’єктів дорожнього сервісу. Про це на прес-конференції розповіли керівники Управління патрульної поліції.

Сектор безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції розширив повноваження. Відтепер частина роботи, яку раніше виконувала Державтоінспекція, перейшла на патрульних. Зокрема, перевірка фірм-перевізників, розробка маршрутів для великогабартних та небезпечних вантажів. Серед нововведень – і платні послуги.

Отримувати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами криворіжцям відтепер треба в Управлінні патрульної поліції. На сьогодні завдання правоохоронців – перевірити законність вже встановлених бордів та вивісок. Крім цього, інспектори контролюватимуть будівництво автозаправок, МАФів та інших об’єктів на придорожних територіях.

Ремонті роботи на дорогах відтепер також потрібно узгоджувати з Управлінням патрульної поліції. Під контролем копів додатково також будуть знаходитися залізничні переїзди. За порушення законодавства поліцейські складатимуть протоколи та притягатимуть порушників до адміністративної відповідальності. Зазначимо, що заявки на усі дозволи криворіжцям тепер можна подавати не виїжджаючи з міста –  через Центр адміністративних послуг. Поліцейські говорять – такі нововведення дозволять ефективно боротися з корупцією. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити