Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИДАТНІ КРИВОРІЖЦІ – У КНИЗІ «УНІКАЛЬНІ ЛЮДИ ПРИДНІСТРОВ’Я» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 19 вересня 2017, 19:02

books

У Дніпрі відбулася презентація книги письменника Бориса Ковтанюка «Унікальні люди Придністров’я», до якої увійшли 60 історій неординарних українців. Ці люди прославили свою область далеко за межами України видатними досягненнями. Серед героїв нової збірки – і наші земляки: Заслужений полярник України Микола Маковій та відомий каскадер Віталій Бондар.

Презентація книги зібрала чимало літераторів, автор Борис Ковтанюк вже випустив 3 поетичні збірки та 4 прозових, Книга «Унікальні люди Придністров’я» стала у скарбничці п’ятою. До списку героїв криворіжці увійшли невипадково, Заслужений полярник України Микола Маковій вже 15 разів побував у Антарктиді та Арктиці, підготував чимало експедицій. Цікаві матеріали з цих поїздок він представив у спеціально відведеній залі музею «АрселорМітал Кривий  Ріг». Під час нашої зустрічі видатний полярник охоче поділився найближчими планами.

Каскадер Віталій Бондар є засновником єдиної в Україні групи автомотородео «Торнадо», поставив декілька рекордів. Найбільший резонанс викликав його супер-марафон на 2 тисячі 25 кілометрів з Києва до Лондону, їхав з українським прапором, стоячи на мотоциклі, не торкаючись руля. І сьогодні Віталій Бондар залишається активним учасником гонок на виживання, які вже стали візитівкою Кривого Рогу.

Зараз герої нової збірки планують долати нові висоти, які перед собою поставили. І роблять це не тільки заради нових вражень  та випробувань, а й задля іміджу свого регіону.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити