Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГУМАВАНТАЖ З БЕЛЬГІЇ: НАРЕШТІ КІНЦЕВИЙ ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 19 вересня 2017, 19:05

gumanitarka belgia

Ще в квітні Кривий Ріг отримав гуманітарний вантаж з Бельгії. Але через тривалий процес розмитнення можливість розподілити його серед адресатів з’явилася лише зараз.

Нагадуємо історію дружнього жесту бельгійців. Наприкінці минулого року наше місто відвідало подружжя – Наталія Капанадзе та Руді Кіршенбілдер. Пані Наталя - наша землячка, її візит був пов'язаний з лікуванням близької людини. Кваліфікацією медперсоналу лишилися задоволені, а ось рівень матеріально-технічного забезпечення однієї з міських лікарень, де, власне, проходило лікування, гостей дуже здивував. Саме тоді у родини й виникла ідея допомогти. Гуманітарний вантаж зібрали швидко, на це знадобилося лише кілька місяців. Доправили його також без ускладнень, а ось щоб скористатися – криворіжцям довелося чекати майже півроку. Саме цими днями речі, нарешті,  знаходять своїх власників.

У понад 72 тисячі євро оцінила митна служба гуманітарний вантаж, який надійшов до Кривого Рогу з Бельгії у квітні поточного року. Саме через таку визначену вартість, говорить виконавчий директор БО «Мережа-Кривий Ріг» Елла Соколюк, необхідні документи готувалися так довго.  Це було складно, документи 3 місяці лежали в Мінсоцполітики, було багато перемовин.

Склад вантажу –  медична техніка, ліжка з підйомними механізмами для малорухомих пацієнтів, ортопедичні матраци, інвалідні візки для користувачів різного віку, вертикалізатори, протези, одяг, засоби гігієни та багато інших корисних речей. Загалом – понад тисячу одиниць. Частину вантажу вже отримала міська лікарня №2. Допомогу розподілять і на деякі прилеглі до Кривого Рогу райони, зокрема, Апостолівський та Криворізький.

Представники благодійної організації «Мережа-Кривий Ріг» вдячні бельгійцям за цей дружній жест і переконані, що вони передали криворіжцям значно більше, ніж просто корисні речі.  Це прояв доброти, співчуття, милосердя, демонстрація дійсно європейських цінностей.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити