Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ «ЛИСТ ДО СВІТУ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 20 вересня 2017, 19:18

list svitovi

Всесвітня акція «Напиши листа світові» проходила у багатьох школах та вишах Кривого Рогу, ініціатори виходили на широкий загал у парках та скверах під час масових заходів. Нагадаємо: активісти міста запропонували звернутися до представництва ООН, що називається, всім миром, аби зупинити агресію з боку РФ та припинити бойові дії на Донбасі. Чимало криворіжців поставили свої підписи під цим зверненням, не залишилися осторонь і студенти вишів.

 «До мешканців усіх країн світу, до правителів, урядів, релігійних лідерів.

Ми, українці, звертаємось до  всіх, кому потрібен мир, допомогти нам, відтак – собі. Просимо: зупиніть агресора – Російську Федерацію, яка вже три роки веде війну проти нашої країни» – такий початок звернення обрали для ООН. Майже 7 тисяч загиблих, в тому числі, діти, близько 17-ти тисяч скалічених, 1 мільйон 800 тисяч переселенців. Всі ці факти теж наведені у листі, який розсилали до різних організацій Кривого Рогу, інших міст і навіть країн.

Акція триватиме, доки надходитимуть підписи – такої позиції дотримуються ініціатори. На жаль, процедура передачі документів просувається не так швидко, як хотілося б, здебільшого, через бюрократичні перепони. До цього Дня миру ще не вдалося добитися відповіді від ООН, яка, до речі, і проголосила День миру ще у 2001 році, однак ініціатори переконані, що не варто зневірюватися і ставити крапку у цій справі. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити