Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ХВОРОБОЮ АЛЬЦГЕЙМЕРА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 21 вересня 2017, 19:18

alcgemer

На хворобу Альцгеймера страждає близько 4 % населення розвинених країн у віці понад 65 років, а серед людей, яким за 80, вона зустрічається у кожного третього. По Україні, говорить головний невролог Кривого Рогу Олена Єжеменська, статистика на сьогодні суперечлива і недосконала. Але достеменно відомо, що кількість хворих на цю недугу помітно збільшується.

Протестуватися  самостійно людина  не може. Це мають робити винятково фахівці. Що раніше почнеться лікування – то більше  шансів на його високу результативність. Хоча ліків, які б від хвороби Альцгеймера зцілювали повністю, поки що, не створено. Однією з різновидів деменції (тобто слабоумства) – є судинна.  

Люди похилого віку не встигають за сучасним ритмом життя, передовими технологіями і саме це стає причиною збільшення кількості уражених хворобою Альцгеймера, пояснює лікар-психіатр Лідія Турова. Серед факторів, що можуть впливати на розвиток недуги також генетичні мутації та спадковість, ожиріння, серцево-судинні захворювання та паління.

З-поміж профілактичних заходів медики називають активний спосіб життя, повноцінне харчування, насичене амінокислотами та вітамінами групи В12. Вікове погіршення роботи мозку попереджує споживання горіхів, овочів (особливо листових зелених) а також фруктів, бобових та риби. Менш уразливими до хвороби Альцгеймера є люди з високим інтелектом. Тому лікарі радять багато читати, зокрема, кажуть, корисно вивчати мови.   

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити