Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОПАЛЕННЯ У ШКОЛАХ САКСАГАНСЬКОГО РАЙОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 21 вересня 2017, 19:21

opalenya 2

У Саксаганському районі знаходиться 27 загальноосвітніх шкіл,  27 дошкільних та 6 позашкільних закладів. Усі вони готувалися до нового навчального року та отримання тепла, однак, під час перевірки опалювальних систем цього року без аварій не обійшлося – в одному з дитячих садків система вийшла з ладу. Через це в закладах освіти району паспорти готовності підготували із запізненням.

Як розповів Андрій Іванов, у 107-ій школі однією з причин несвоєчасної підготовки до опалювального сезону стала непрофесійність працівників. 

 Голова Саксаганської райради Валерій Беззубченко вкотре нагадав, що загроза зриву опалювального сезону досі не пройшла. Не дивлячись на те, що «Криворізькій теплоцентралі» відновили електропостачання, лімітів на газ – досі немає.

Варто відзначити, що з 2016-го року навчальні заклади району стали теплішими. Минулого року на матеріально-технічне забезпечення шкіл з бюджету було виділено близько 7 мільйонів гривень. Їх витратили на заміну вікон у ДЮСШ №10, 11-ох загальноосвітніх школах, 10-ох дисячих садках та поточні ремонти.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити