Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ МИРУ. ЛІЦЕЙ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 21 вересня 2017, 19:26

den miru

Вперше акції до Дня миру вихованці Центрально-Міського ліцею ініціювали 3 роки тому, адже з початком бойових бій в зоні АТО всі українці відчули на собі, що мир – це велика цінність, яку треба вміти і берегти, і відстоювати. Організовувати патріотичні акції охоче допомагають учням педагоги.

Цьогоріч молодь придумала комбінований флешмоб «Ми за мир», де пантоміму оригінально  поєднали із знаковою символікою, в підготовці заходу взяли участь ліцеїсти всіх класів. Головна сила українців – в згуртованості, тільки так ми можемо повернути в свою країну мир – цю ідею школярі і прагнули реалізувати в спільному проекті.

Паралельно з флешмобом у ліцеї проходили майстер-класи з паперопластики та орігамі. Учні 7 класів, які цьогоріч тільки розпочали своє навчання в ліцеї, виготовляли в подарунок ліцею білосніжних голубів. Паралельно педагоги розповідали історію цього свята, акцентуючи, наскільки важливим символом залишається для всіх народів голуб миру.

А цьогорічні випускники писали вітальні листівки солдатам, які перебувають зараз в зоні АТО. Щороку форма послання змінюється, зараз хлопці складали з паперових листів  символічних голубів, а дівчата прикрашали написані побажання кольорами національної символіки.

Ще давні мудреці казали: мир особливо цінується під час війни, і цю істину встигли відчути на собі українці. ООН проголосила спільним гаслом Всесвітнього Дня миру слоган «Пробач, і ти набудеш світу». Однак складна ситуація в зоні АТО змушує політиків шукати свій формат мирних переговорів. Ну, а українські  діти в цей час знову і знову прагнуть нагадати світові, що тільки спільним зусиллями ми можемо зберегти мир не тільки у своїй країні, а й на всій планеті.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити