Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТР ДЛЯ ГЛУХОНІМИХ ДІТЕЙ. ВІЗИТ ПРИЗЕРА ДЕФЛІМПІАДИ-2017. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 22 вересня 2017, 19:04

shkola gluhonimi

На дефлімпіаді-2017, яка пройшла в Туреччині, Україна здобула майже 100 медалей. Один із призерів – криворіжець Володимир Маклаков. Завдяки сумлінним тренуванням по дзюдо, спортсмен здобув бронзу. Сьогодні до рідного навчального закладу приїхав, аби вкотре побачитися з вчителями, згадати дитинство та поділитися успіхами.


Для учасників зустрічі Володимир провів майстер-клас по дзюдо. Пообіцяв належно готуватися до наступних дефлімпійських ігор, щоб показати ще кращий результат. Говорить, нагородою пишається, але саме сьогодні найбільш відчуває тепло спогадів про дитинство. Перебування у цих стінах було комфортним та спокійним, на відміну від перших кроків у доросле життя.

Долати, у тому числі, й труднощі соціалізації людям з вадами слуху та мовлення, передусім, вдається через розвиток здібностей - активну участь у спортивних та культурно-мистецьких заходах. Саме тому цьому напрямку в центрі приділяють особливу увагу. 

Вихованці центру минулоріч здобули перемогу на обласному фестивалі «Повір у себе». Вони разом з учасниками АТО виконали пісню «Нам потрібне мирне небо» мовою жестів. Бійці батальйону «Кривбас» тримають шефство над дітьми, які тут навчаються. Андрій та Володимир кажуть: не зважаючи на те, що мовою жестів не володіють, бар’єрів у спілкуванні не виникає. 

Патріотичним і водночас зворушливим штрихом по завершенні зустрічі стало виконання пісні-переможниці фестивалю. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити