Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
VI ДЕРЕВ’ЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 25 вересня 2017, 19:00

derev fest

Для Олега робота з деревом – захоплення ще з дитинства. Згадати улюблене хобі кілька років тому спонукала внучка. Спочатку виготовив для неї просту іграшку, далі, каже, – зупинитися вже не зміг. І ось він, результат, – цілий автопарк у мініатюрі. Промислова техніка займає значну частину колекції не випадково, бо з деревиною майстер працює лише у вільний час, а його професійна діяльність пов’язана з  металургійним підприємством. 

Тісний зв'язок з деревиною демонструють і пасічники. Тут і дупло за склом – донедавна природна домівка для бджіл, і дерев’яні ємкості, які для зберігання медової продукції, кажуть бджолярі, – найкращі. 

Поряд з кованими виробами  ковалі презентують глядачам віртуозне поєднання металу та дерева. Кажуть, то лише на перший погляд ці матеріали можуть видатися не сумісними. 

Організатори фестивалю мають на меті показувати друге життя дерева, втілене у красиві й корисні речі. Але передусім – хочуть зосередити увагу громадськості на бережливому ставленні до лісу та природи в цілому. 

Щодо планів на проведення наступного, п’ятого фестивалю, організатори орієнтуються на залучення до участі крупних деревообробних підприємств. Такі у Кривому Розі є, але поки що активності не проявляють, говорить голова оргкомітету фестивалю Микола Крамаренко.
Окрім криворізьких майстрів, участь у фестивалі взяли гості з сусідніх районів та деяких міст України. Сергій вже вчетверте приїхав до Кривого Рогу з Чернівецької області. Хоча й довелося долати сотні кілометрів, говорить, захід того вартий. А робота з деревом – то родинна справа ще з діда-прадіда.

Відвідувачі також могли взяти участь у конкурсах та майстер-класах. Загалом же фестиваль називають цікавим та пізнавальним. 
Майстри також знаходять користь у фестивалі, кажуть: людей подивилися, себе показали, а головне – надихнулися новими ідеями для участі у наступному. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити