Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 7. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ШКОЛЯРІВ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 25 вересня 2017, 19:03

shkolyari

Криворізька санаторна школа-інтернат № 7 приймає дітей із діагнозом «сколіоз» не тільки із нашого міста, а й з інших регіонів. Тут навчаються з 1 по 9 клас, до того підліткового віку, коли хвороба піддається корегуванню. Потім підопічні продовжують навчання у звичайних школах, тому задача педагогів закладу – вчасно  адаптувати до нововведень вихованців.

Заклад фінансується з обласного бюджету, як відзначають вчителі, цьогоріч все необхідне для навчання діти отримали. Не  лише  підручники, а й апаратуриу для лікування, меблі для класів, де учні проводять багато часу: уроки плюс вечірня підготовка, доступ до Інтернету.

Заняття проходять в спеціально обладнаних класах, бо учням в процесі уроків треба змінювати позу: сидячи або лежачи. Вони працюють за стандартною навчальною програмою, навантаження – аналогічне, тільки виконання домашніх завдань контролюють вихователі. Нововведень школярі поки що не відчули, початок нового навчального року для них більше ознаменувався приємними зустрічами зі старими друзями.

Зараз тут навчається більше 300 дітей, прийшли цьогоріч і новенькі, котрим ще треба адаптуватися і звикнути до нового режиму та лікувальних процедур.

Педагоги відзначають, що учні початкових класів вже навчаються за новими вимогами, котрі сформували для них минулого року. Так що за грамотного поєднання навчання з необхідними лікувальними вправами та процедурами проблем  не виникає.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити