Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАВЧАННЯ ПЛАСТУНІВ. ВІДКРИТТЯ ОСЕРЕДКУ В КРИВОМУ РОЗІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 26 вересня 2017, 19:07

plastuni 2

«ПЛАСТ» на сьогодні є найбільшою національною скаутською організацією в Україні, яка займається організованою роботою з дітьми, виховуючи їх у дусі патріотизму на християнських засадах. У лавах пластунів – понад 8 тисяч українців, близько 6 тисяч з яких – діти. У квітні поточного року була створена Станція – Кривий Ріг МО «ПЛАСТ». Наразі вона об’єднує 18 волонтерів – кандидатів на дійсне членство, які мають на меті розвивати осередок та популяризувати його діяльність.

В основі практичної діяльності організації «ПЛАСТ» - активне проведення часу: спортивні змагання, походи-мандрівки, таборування. При цьому серед основних цінностей – взаємодія з товаришами та спілкування з природою.

Розвиток вміння спілкуватися з людьми, виховання самостійності та патріотизму. Саме ці принципи привабили Юлію та спонукали до рішення вступити до молодіжної організації «ПЛАСТ».

У межах організації її учасники діляться на 3 категорії. Наймолодші – від 6-ти років, найстаршими ж можуть бути люди будь-якого віку, головне, аби цінності «ПЛАСТу» їм були близькими.

На сьогодні основною метою криворізького осередку пластунів є залучення та підготовка волонтерів, а також формування матеріально-технічної бази.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити