Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ТІНЧУКА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 26 вересня 2017, 19:53

books

Криворізький державний педагогічний університет вже не вперше приймає відомих літераторів, першими оцінити нову книгу Ярослава Трінчука виявили бажання і викладачі, і студенти. Насамперед, через незвичайний формат, в збірці «Україна: війни, битви, персони» письменник намагається дати сучасну соціологічну та історіософську оцінку подіям козацької доби. Крім того, і доля самого автора гідна окремого роману.

Гість із Харкова Ярослав Трінчук є автором багатьох романів, публіцистичних та історичних праць. Сам родом з Івано-Франківщини, але змушений був покинути батьківщину ще в юності, тодішня влада не могла вибачити Ярославу відмову зректися батька, котрий воював у лавах УПА. Вже у Дніпрі отримав філологічну освіту, навчав дітей. Все життя писав у стіл, і тільки за часів незалежності зміг вийти зі своїми творами на широкий загал. На першу презентацію книги у Кривому Розі погодився через те, що йому припало до душі гасло заявленої акції – «Лікування правдою».

Збірка написана у формі підручника, але теми викладено цікаво та логічно, із ґрунтовними аргументами. Автор не один рік вивчав матеріали, аби винести книгу на широкий загал, тож не дивно, що ця праця зацікавила і студентів, і науковців.

Те, що вперше книга про героїв Запорізької Січі презентувалася у Кривому Розі – краї козацької вольниці, присутні назвали символічною подією. Так, сьогодні Україна тільки вчиться відходити від застарілих історіографічних штампів, а як та чому це необхідно робити саме зараз, яскраво доводить саме ця ґрунтовна праця відданого батьківщині українця – Ярослава Трінчука.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити