Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ГУСЕЙНОВА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 27 вересня 2017, 19:44

kniga gusenova_2

Головною темою цьогорічного форуму видавців організатори назвали точку творення. Приємно здивували українців та зарубіжних гостей нові теми досліджень вітчизняних письменників. Значним успіхом користувалася цього річ і нова книжка лауреата Шевченківської премії Григорія Гусейнова, який зумів довести, що на початку минулого століття і на Україні теж були свої принцеси. 

Цією книжкою автор розпочинає нову біографічну серію, це його коронний жанр – життєпис людини в історичному контексті. Майстерність Григорія Гусейнова вже неодноразово оцінювало журі різноманітних конкурсів. Він є лауреатом літературних премій імені Огієнка, Фундації Антоновичів, імені Винниченка, Підмогильного та Стуса. Зумів здивувати досвідчених літературознавців і критиків й цього разу.

Григорій Гусейнов бачить своєю задачею пошук історичної правди і донесення Ії до глядачів. Крім роботи в архівах, завжди намагається побувати в місцях, де жили герої нової книги, щоб описувати події якомога реальніше.

Григорій Джамалович встигає паралельно працювати над кількома сюжетами, знаходить час і для творчих поїздок та зустрічей із читачами. Планів у нього багато, зараз працює над твором про перше кохання Шевченка, і навіть вже побував у Литві, в колишньому Вільно. Тож не виключно, що незабаром цей автор здивує читачів новим твором, котрий відкриє інші малознані секрети української історії.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити