Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ТУРИЗМУ. НАГОРОДЖЕННЯ. PDF Друк
Середа, 27 вересня 2017, 19:47

turizm

Не зважаючи на те, що у Кривому Розі спортивний туризм потроху «здає позиції», набирати популярності почав інший напрямок – промисловий туризм. У педагогічному університеті вже чотири роки проводиться навчання за спеціальністю «туризм», а експерти з Інституту розвитку міста розробляють маршрути екскурсій та знаходять нові промислові об’єкти.

Досягнення спеціалістів у галузі туризму відзначили на урочистому прийомі, що відбувся у міськвиконкомі. Грамотами, подяками та іменними подарунками нагородили усіх, хто так чи інакше доклав зусиль до розвитку туризму у Кривому Розі.

За особливе бачення нічного Кривого Рогу подякою міськвиконкому відзначили фотографа Сергія Горінова. Спочатку фотографія була для чоловіка лише хоббі, проте, згодом стала другою професією. Тепер, окрім світлин, криворіжець знімає індустріальні краєвиди на відео.

Індустріальний туризм останні кілька років набирає обертів. У цьому змогли впевнитися гості з промисловорозвинених регіонів Польщі, Бельгії та Німеччини. З 20 по 22 вересня керівник Інституту розвитку міста Володимир Казаков побував на міжнародній конференції ЕРІХ у Копенгагені, де презентував промислові «перлини» Кривого Рогу. За його словами, у нашому місті таку ж конференцію міжнародна організація запланувала провести вже у 2019 році. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити