Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДОСИТЬ ТРУЇТИ КРИВИЙ РІГ. ЕКОЛОГІЧНИЙ БРИФІНГ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 28 вересня 2017, 19:31

ekoseminar

Останнім часом у місті стало дихати складніше відчутно навіть пересічним громадянам. Еколог асоціації «Досить труїти Кривий Ріг» Анна Амбросова  розповіла, що представники коаліції в Інтернеті знайшли жахливі відео, зняті самими працівниками. На кадрах – викиди у конверторному цеху, які не очищуються та газоочисна система, яка сьогодні зовсім не пригодна для використання.

Минулого року місто та «Арселор Міттал» уклали меморандум,  в якому йдеться, що підприємство зобов’язано виконати компенсаційні заходи в обмін на подовження терміну експлуатації особливо шкідливих виробництв. При цьому контроль повинен лягти на робочу групу, до складу якої входили б представники АМКР та громадськості.  Ще в квітні минулого року коаліція громадських організацій надала домовленість про створення подібної групи, але підприємство не поспішає її створювати,

Представники підприємства участі у брифінгу не приймали та ситуацію, що склалася з оприлюдненим відео не коментують. Зазначимо, що вже кілька тижнів прокуратурою №1 розслідуються факти викидів виробництва у повітря. Приводом для відкриття кримінальної справи стали численні фотографії та відео викидів, які криворіжці активно публікують у соцмережах.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити