Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
7 МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЄДИНА РОДИНА – МОЯ УКРАЇНА» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 02 жовтня 2017, 19:35

fest nac_mensh

Вже сьомий рік поспіль в нашому місті проходить фестиваль об'єднання національних громад і культур «Єдина родина – моя Україна».  Духовна та культурна спадщина різних національностей, особливості народної кухні – це та багато інших пізнавальних і цікавих моментів чекало на криворіжців, які завітали  30 вересня  у Центрально- Міський район.

Ельбрус Абасов  у Кривому Розі проживає понад сорок років і вже не перший рік є учасником фестивалю, а  національні українські традиції поважає як і рідні, азербайджанські.   

Для юного співака Фасана Ісмаїлова  Кривий  Ріг – це місто,  де він   народився. Тому виступ на такому заході, як фестиваль «Єдина родина – моя Україна»  для хлопця є досить  важливим.

Для усіх представників національних меншин, а їх  у нашому місті проживає понад десять громад, міський фестиваль «Єдина родина – моя Україна» -  це можливість представити власні культури, традиції, цікаві  зустрічі, нові знайомства і гарний  відпочинок.

На честь свята учасники фестивалю влаштували ходу на проспекті  Поштовому. До неї приєдналися школярі - ролери Кривбасу, активна  і спортивна   молодь, депутати та   міська  влада. Замикали колону представники  вірменської, азербайджанської, грузинської, польської, німецької та інших  національних громад. Почесним гостем фестивалю став  консул  Південної Кореї Шин Кю Хо.  Символом єдності братніх народів -  розгорнуті  100 – метрові  український стяг  і  прапор Кривого Рогу.  На  Арт-майдані учасників фестивалю радо вітали організатори свята.

Яскраві і колоритні виступи   кращих творчих колективів міста та національних товариств, вручення гостям запашного короваю і звучання  гімну Кривого Рогу  мовами національних меншин створили на арт-майдані особливо-святкову атмосферу.

Приємним і затишним  місцем відпочинку для криворіжців і гостей  свята   став парк імені  Юрія Гагаріна. Дорослі та малеча  відвідували  виставки  декоративно-ужиткового та  образотворчого мистецтва. Їх   представили вихованці та керівники позашкілля  міста. Городяни  змогли придбати смаколики та народні вироби, зроблені  представниками  Громадських організацій Кривого Рогу.  Усі  бажаючі змогли дізнатися про секрети  виготовлення виробів з глини та солоного тіста, ляльки -  мотанки,  картин  Петриківського розпису, інших видів   українського народного мистецтва.   До самого вечора криворіжці приймали участь у   спортивних  змаганнях,  ігрових та  співочих  розвагах, квестах, танцювальному  сальса-марафоні. У рамках фестивалю оркестрів «Криворізькі сурми» юні талати виконували різноманітні музичні композиції.

Сьомий  міський фестиваль «Єдина родина - моя Україна» добіг кінця.  Варто сподіватися, що його проведення  сприятиме   збереженню самобутності мови і етнічної культури представників різних національностей та ще міцніше об’єднає  криворізькі  громади в єдину сім’ю.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити