Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 жовтня 2017, 19:28

batareyaВідповідно до погодних умов, опалювальний сезон ось-ось має розпочатися. А ліміти газу для обох теплогенеруючих підприємств міста досі на стадії обіцяних.


Теплогенеруючі підприємства міста звітують про повну технічну готовність, споживачі - в очікуванні послуги, заковика за останнім, проте, чи не найважливішим – отриманням лімітів на газ. Така ситуація протягом останніх років стала вже типовою для початку опалювального сезону. Як і зараз: зважаючи на погодні умови подача теплоносія ось-ось мала б стартувати, а блакитне паливо і для Тепломережі, і для Теплоцентралі досі на стадії обіцяного.

«Бути чи не бути» теплу? З таким майже шекспірівським питанням зазвичай перевіряємо температуру батарей, щойно стовпчики термометрів знижуються до позначки +8. Адже згідно з нормативами, теплоносій має подаватися якщо такий показник є середньодобовим і утримується протягом 3 діб поспіль. Проте, як-то кажуть, не градусом єдиним.. Найперше зараз для теплогенеруючих підприємств – отримання лімітів на газ. Їх, за словами головних інженерів Тепломережі та Теплоцентралі, НАК «Нафтогаз» обіцяє. 

Іншими словами: як споживачі платитимуть за отримувану послугу – так теплогенеруючі підприємства розраховуватимуться з енергопостачальними компаніями. А це, у свою чергу, відповідно впливатиме на формування  пропозиції енергоресурсів, без яких проходження опалювального сезону не можливе. На сьогодні комунальній Тепломережі населення заборгувало 245 мільйонів гривень, борг цієї групи споживачів перед Теплоцентраллю на початок жовтня склав 125 мільйонів. Протягом попереднього тижня ці суми на кілька мільйонів зменшилися по обох підприємствах, але ж таке, нехай і незначне погашення відбулося за відсутності поточних нарахувань за теплопостачання. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити