Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕКЗОТИЧНІ ФРУКТИ У ВЛАСНОМУ ДВОРІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 18:19

frukti gorod

Вітамінний кошик у власному дворі. Криворіжець Ігор Остапишин вирощує вдома екзотику, серед якої – лише інжиру - більше 10-видів.

Восени, коли достигають усі традиційні види фруктів та овочів, криворіжець Ігор Остапишин збирає урожай інжиру – екзотичної рослини, нетипової для клімату Дніпропетровщини. У городі садівника цього фрукту - більше 10-ти видів. Проте, у «скарбничці» садівника є й інша екзотика. Яка саме – бачили наші журналісти.

Будинок Ігоря Остапишина навіть восени потопає у зелені. Вже більше 15-ти років він займається садівництвом та зібрав на своєму городі справжню «колекцію» екзотичних фруктів, серед яких – ківі, актинідія, магонія та зізіфус.

Найбільшим надбанням садівник вважає інжири – їх у нього більше 10-ти видів. Говорить:  займатися саме цим екзотом його надихнула  муза - дружина Наталя. За календарем друїдів, вона народилася під знаком Інжиру.

У світі всього налічується більше 850-ти видів інжиру. Цей фрукт найкраще вирощується в умовах сухого клімату, проте, він потребує особливого догляду.

Плодами інжиру можна не лише насолоджуватися, але й лікувати вірусні хвороби, говорить ботапнік Вікторія Тротнер.

У Кривому Розі садівників, які займаються екзотами, небагато. Зазвичай вони бачаться на агровиставках, де обмінюються саджанцями та досвідом. А скарбами природи, вирощеними власноруч, сім’я Остапишиних зміцнює здоров’я протягом усього року  – робить варення, сухофрукти та додає до їх до страв. Зігрітися ж холодними осінніми вечорами допомагають запашні чаї з меліси та аронії чорноплідної (народна назва - горобина), які також ростуть на городі подружжя. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити