Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ КНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 05 жовтня 2017, 19:33

ekoproek

Для своєї екологічної акції учні четвертої спеціалізованої школи обрали особливий меседж - «Допомога природі - допоможе нам».

Школярі підготували також для гостей заходу листівки, прагнучи донести до кожного лейтмотив – берегти природні багатства та навколишнє середовище. 95-річчя Криворізького національного університету межує зі знаковою датою для  екологів -  Всесвітнім днем охорони місць існування. Крім того, викладачі університету відзначають ще й річницю від початку викладання геологічної справи у Кривому Розі. В рамках міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу, геолого-мінералогічний музей презентував місту альбом мінералів і гірничих порід, зібраних з усіх регіонів України. В добірку увійшли близько 120 зразків.

Колекція музею налічує близько 4-х тисяч експонатів мінералів і гірничих порід з усього світу. З найцікавішими зразками науковці познайомили  школярів. Діти змогли не лише побачити велич та красу каменів, а й потримати їх у руках.

Музейну колекцію каменю, нагадаємо, з 2004-го року постановою Кабміну внесено до реєстру об’єктів, які мають  статус національного надбання України. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити