Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ЮРИСТА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 19:23

sud 2

Професія юриста є однією із основоположних, адже саме на правознавців покладається задача удосконалення вітчизняного законодавства. Йдеться також про те, що базову юридичну освіту повинен мати кожен громадянин: знати свої права та вміти їх захищати. Але, як відзначають фахівці системи безоплатної державної правової допомоги, українці цим похвалитися не можуть.

У Кривому Розі діє 2 таких центри, тут працюють справжні професіонали, які вже неодноразово вигравали навіть безнадійні, з точки зору містян, справи, де йшлося про незаконно затриману зарплату чи боротьбу з комунальниками. Хтось може засумніватися: чи буде безоплатна допомога якісною? Але в центрі запевнили: побоювання даремні. 

Фахівці певні: закони є, і вони діють, інша річ, що пересічні громадяни не знають, як захистити свої права. І в центрі планують організувати ще й  спеціальні консультації.

З останні 2,5 роки до цих центрів звернулося по допомогу 15 тисяч криворіжців. Цьогоріч відвідувачів нараховується вже близько 3,5 тисяч, 200 справ розглядали державні адвокати. Фахівці центру постійно підвищують рівень своєї майстерності, беруть участь у міжнародних проектах. І стовідсотково переконані, що правову неграмотність українців можна подолати лише тоді, коли до справи докладуть зусиль самі громадяни.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити