Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДО ДНЯ БОРОТЬЮИ ЖІНОК ЗА МИР (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 25 жовтня 2017, 19:35

den miru

Контраст війни та миру особливо проявляється в Україні сьогодні, коли на одній частині території триває звичне, спокійне життя, а на іншій – не припиняється стрілянина, звідти постійно надходить інформація про загиблих та поранених. Українські жінки бачать свій внесок у  справу миру в тому, щоб всебічно підтримувати наших бійців у зоні АТО. Плетуть маскувальні сітки, збирають речі та продукти, виїздять на передову. Деякі приєдналися до своїх чоловіків, котрі стали на захист країни.

Свою місію в захисті миру чимало дівчат – військових медиків бачать саме на передовій. У перші дні, коли опинилися в окопах, доводилося дуже важко, особливо під час подій в Іловайську та Дебальцевому. Але деякі все одно залишилися в строю навіть після завершення терміну свого перебування на передовій.

Появу унікального волонтерського руху в Україні підтвердила і Міжнародна конференція в Одесі «Жінки у війні», куди були запрошені науковці багатьох країн Європи. Цей захід проводиться щороку в країнах, які постраждали від військових конфліктів, У 2017-му місцем зустрічі була обрана Україна. Саме цього року європейці дізналися про відчайдушність українських жінок: волонтерів, миротворців, жінок-військових, вдів АТОвців безпосередньо від них самих.

Зараз в Україні триває Всесвітня акція «Напиши листа світові», українці збирають підписи під листом до ООН, щоб зупинити війну на Сході. Відправлено листи й організаторам Світового Конгресу Українців, котрий 7 листопада розпочнеться в Брюсселі. Днями ініціатори отримали інформацію від очільників, що листи надійшли і їх обговорять на Конгресі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити