Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 30 жовтня 2017, 19:39

policia

Криворізькі поліцейські поліпшують знання з англійської розмовної аби без перешкод порозумітися з іноземцями. Тонкощами граматики  копів завантажувати не збираються, а ось вербально пояснити місце розташування того чи іншого об’єкту, з’ясувати обставини скоєного правопорушення поліціянти мають.  І така потреба, говорить очільник міського управління патрульної поліції Артур Шкроб, у повсякденній роботі не така вже й рідкість.

Наталя англійську вивчала у виші. Окрім того, що знання у пам’яті, не зайве, відновити, важливо розширити лексичний запас саме з урахуванням професійної специфіки.         

Курс складається з трьох тижнів щоденних занять, по півтори години кожне. Перші два – зі слухачами працюватиме перекладач, протягом 3-го – винятково англійською спілкуватиметься волонтерка від Корпусу миру. Вирішується питання щодо запису спеціального аудіокурсу, за яким можна було б займатися поза аудиторією, у вільний час. Заняття започатковано в межах проекту «Співпраця поліції та громади Кривого Рогу, як запорука публічної безпеки та порядку». Ініціювали навчання самі поліцейські, організувала - БО «БТ «Мережа».

Пробний курс англійської розрахований на 10 слухачів. Окрім навчальної мети, є ще й методична – подивитися наскільки вдало програма адаптована. За отриманими результатами, її розширюватимуть та удосконалюватимуть. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити