Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ЗУСТРІЧ З ГУСЕЙНОВИМ. КУРЄР КРИВБАСУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:10

zustrich guseynov2

Факультети філології КДПУ, і, зокрема, української, завжди намагаються бути в курсі всіх літературних новинок, як вітчизняних, так і зарубіжних. Одним із цінних джерел став для студентів та викладачів часопис «Кур’єр Кривбасу», всі нові випуски засновник журналу – член НСПУ, лауреат Шевченківської премії Григорій Гусейнов – представляє особисто. Ці зустрічі вже стали традицією, для осіннього номеру Григорій Джамалович включив уривки зі спогадів класика української літератури Михайла Слабошпицького, котрі той готує до друку.

Григорій Гусейнов завжди охоче спілкується з читачами, розповідає, що передувало тій чи іншій ідеї, де вдалося побувати, і що цікавого дізнатися. Варто згадати, що часопис «Кур’єр Кривбасу» з’явився у березні 1994 року, в нелегкий для країни час. Тоді на книжковому ринку відчутно бракувало новинок як вітчизняних, так і зарубіжних письменників, і цю нішу заповнив новий журнал. Зараз він продовжує представляти матеріали, які не завжди є в бібліотеках та Інтернеті.

Студентів, насамперед, цікавило, як обираються нові теми, що засновник вважає найбільш актуальним для часопису. Як виявилося, деякі молоді науковці навіть вивчають літературний стиль письменника Гусейнова, що стало приємною звісткою для гостя.

Зараз Григорій Гусейнов готує до друку наступний випуск часопису, котрий завершуватиме цей рік. Родзинкою для поціновувачив літератури обіцяють стати твори відомого перекладача Андрія Содомори, котрий цьогоріч отримав премію «Глодоський скарб» у Львові.

Нинішні номери часопису нараховують близько 400 сторінок, і засновник «Кур’єру Кривбасу» Григорій Гусейнов певен, що захоплюючих публікацій вистачить ще не на один рік.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити