Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

БУДІВНИЦТВО СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 31 жовтня 2017, 14:13

recicle

Відсутність у Кривому Розі сміттєпереробного заводу змушує вирішувати проблему старими методами – вантажівки комунального підприємства «Екоспецтранс» звозять тверді побутові відходи на два полігони, розташовані поблизу шахт «Батьківщина» та «Валявка-Південна». Тільки на полігон «Валявка-Південна» щодня викидається близько тисячі кубів сміття. Вже за два роки полігон буде переповнений сміттям, твердять фахівці.

Ідею будівництва сміттєпереробного заводу у місті криворіжці підтримують.

На засіданні робочої групи спеціалісти «Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного» інституту представили три варіанти сміттєпереробного комплексу, які успішно діють в Європі; показали їх технічні особливості, розрахували інвестиції та можливі прибутки.

Однією з головних переваг роботи подібного комплексу спеціалісти називають автономність виробництва від енергопостачальників та тепловиків. Крім цього, у місті є потенційні покупці компосту та будматеріалів, виготовлених з вторинної сировини. За попереднім планом, сміттєпереробний комплекс має знаходитися поряд з 9-ю домінною піччю.

За словами спеціалістів, на будівництво сміттєзаводу необхідно витратити близько 10-ти мільйонів євро. Цю суму, запевняють розробники проекту, інвестори зможуть повернути вже за 4 роки. Збудувати сміттєпереробний комплекс можна за рік, а місто отримає мінімум 200 нових робочих місць. Інвесторів на реалізацію такого проекту науковці поки що не знайшли.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити