Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2018. СТАРТ ГОЛОСУВАННЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 19:16

grom budget

Проекти, що були подані до участі в конкурсі «Громадський бюджет-2018», експертною комісією опрацьовувалися протягом двох тижнів. У результаті – зі 145-ти заявлених, до етапу голосування допущено 107. Загальна вартість їх реалізації становить понад 51 мільйон гривень. Більшість проектів стосуються освітньої галузі: благоустрою території шкіл та підтримки інноваційних методів освіти. Також криворіжці активно подавали проекти з енергозбереження, охорони здоров’я, організації культурного відпочинку та розвитку спортивного дозвілля.


Відбір проектів за допомогою волевиявлення громади стартував 1-го листопада і триватиме протягом наступних 19-ти днів. Дільниці для голосування розташовані у виконкомах райрад а також у Центрі адмінпослуг «Віза». При собі необхідно мати паспорт. Переселенці мають надати ще й довідку внутрішньо переміщеної особи. Проголосувати можна і за допомогою електронної системи за посиланням: gb.kr.gov.ua   Процедура визначення переможців стандартна  -  за набраною якомога більшою кількістю голосів.

Відбір проектів за допомогою волевиявлення громади стартував 1-го листопада і триватиме протягом наступних 19-ти днів. Дільниці для голосування розташовані у виконкомах райрад а також у Центрі адмінпослуг «Віза». При собі необхідно мати паспорт. Переселенці мають надати ще й довідку внутрішньо переміщеної особи. Проголосувати можна і за допомогою електронної системи за посиланням: gb.kr.gov.ua   Процедура визначення переможців стандартна  -  за набраною якомога більшою кількістю голосів.ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2018. СТАРТ ГОЛОСУВАННЯ
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити