Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР КДПУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 19:43

seminar kdpu

Як покращити імідж університету, удосконалити вже існуючі здобутки, говорили на регіональному семінарі, що проходив на базі Криворізького державного педагогічного університету. У національній програмі розвитку лідерського потенціалу у Кривому Розі беруть участь 2 виші: КДПУ та Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган –Барановського.

До обговорення актуальної теми створення іміджу навчального закладу долучились студенти та викладачі майже з усіх вузів, які всі функціонують у Кривому Розі. Почесною гостею семінару стала Світлана Калашникова, директор Інституту вищої освіти Національної академії наук України та координатор Програми розвитку лідерського потенціалу Університетів України.

У рамках програми розвитку лідерського потенціалу університетів країни, започаткованої Британською радою в Україні, в подальшому представники вишів  стажуватимуться а Англії. А вже у лютому наступного року лідери команди університетів презентуватимуть свої здобутки.

Загалом за програмою лідерства в Україні навчається вже 14 університетів, стільки ж організатори планують залучити наступного разу.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити