Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ГРАНТ КООРДИНАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 19:46

koord centr

Координаційний Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям відкрився у Кривому Розі лише 3 роки тому, однак за цей час встиг згуртувати багатьох захисників  і вимушених переселенців. До центру, який розташовано в корпусі економічного інституту Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана щодня приходять люди. Центр представив проект по відновленню соціальної інфраструктури для вимушених переселенців, учасників АТО,  членів їх сімей, інвалідів.

При Центрі працює маленький спортзал, на кошти гранту тут планують зробити ремонт, купити тренажери, де зможуть проходити реабілітацію не лише поранені в АТО захисники, а й всі мешканці з обмеженими можливостями. Тренерами працюють волонтери. А ще у планах – коворкінг-центр, де на комп’ютерах зможуть працювати і учасники АТО, і переселенці.  Це дозволить покращити соціальну адаптацію, відкриє можливості фрилансу, кажуть координатори. Збираються також зробити ліфт, навіть обрали місце, де він розташовуватиметься.

Споруда вишу, де розташовано Центр, дуже стара, і давно вимагає капремонту. Дещо розпочали робити власними силами, як, наприклад, коворкінг-центр, заклали початок добровольці з 17 танкової бригади. Взагалі, часто приходять допомагати учасники АТО й волонтери, але тепер величезний обсяг робіт вимагає вже інших людських ресурсів.

Різноманітні соціальні та культурні заходи, юридична і психологічна допомога,  тематичні та спеціалізовані тренінги та багато чого іншого планують проводити в оновленому Центрі. Поки що механізм отримання грошей в стадії розробки, на кошти очікують у січні наступного року. Як тільки надійде перший транш, одразу розпочнуться роботи – запевняє керівництво Центру. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити