Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ. РЕЙД ПО ПАРКОВКАМ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 листопада 2017, 19:48

parkovka

Микола Іванович приїхав до магазину, а на місці для паркування, визначене спеціальною позначкою, вже стоїть інше авто. Чоловік говорить: знайти вільне місце для інвалідів майже неможливо.

Аж ось до свого автомобіля повертається й порушник. Олена з двома дітьми приїхала на прийом до лікаря, а усі місця, де можна було б залишити машину були зайняті. Свою провину жінка визнає й зізнається – порушила правила вперше за 11 років.

Після набуття чинності нового закону його дотримання мешканцями міста контролює патрульна поліція. Згідно нововведень, на парковках кількість  місць для людей з інвалідністю повинен сягати не менше 10-ти відсотків від загальної площі. Проте, на деяких автостоянках розмітки пільгових місць немає й досі.

За інформацією відділу з’язку та транспорту міськвиконкому Кривого Рогу, у місті налічується 57 автостоянок. У комунальній власності знаходиться усього одна – на проспекті Поштовому. Варто відзначити, залишати автомобілі на пільгових місцях можуть не тільки інваліди, а й ті, хто їх супроводжує. На порушників чекає штраф та у деяких випадках – евакуація автівки на штрафмайданчик.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити