Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

РОМАН ГУСЕЙНОВА «ДОРОГА ПОВЗ РАЙ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:27

books

Григорій Гусейнов – постать відома далеко за межами нашого міста, його нові твори щоразу відкривають малознані грані української історії. Ми вже раніше згадували, що Григорій Джамалович зараз працює над новим незвичайним романом: «Дорога повз рай», котрий присвятив долі лемків. Перевірка цікавих фактів привела автора до Польщі.

 На одній із нещодавніх авторських творчих зустрічей письменник відзначив, що книгу «Принцеси революції», презентовану у Львові, українці прийняли досить прихильно. Нагадаємо: у збірці йдеться про долю незвичайних українок: дружину Нестора Махна Галину Кузьменко та відому анархістку 20-х років минулого століття Марусю Нікіфорову. Григорій Джамалович зізнався, що подорожує по місцях, де відбуваються події його романів, заради вражень та емоцій.

 «Пишу там, де закінчуються документи»: художній вимисел на фактах. Такої формули, виведеної письменником Юрієм Тиняновим, дотримується і Григорій Гусейнов. Майбутній роман запланований на 600 сторінок, збір інформації поки що триває. За словами автора, роман «Дорога повз рай» відкриє ще не одну невідому сторінку української історії, і перші свідчення тому вже є.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити