Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МЬЮЗІК КЕМП У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 06 листопада 2017, 19:53

music camp

Відомий американський диригент Констанція Фортунато вже протягом 35-ти років бере участь у міжнародному проекті «Music Camp International», який діє в Румунії, США, Україні. Об’їздила вже Чернігівську, Черкаську, Запорізьку, Львівську та Дніпропетровську області.

Протягом п’яти днів Констанція разом з командою викладачів передавала свій досвід криворізьким учням. Говорить, що мета музичного табору – не стати професійним музикантом, а знайти і розвити в собі творчі здібності. А криворіжці виявилися дуже талановитими.

В музичному таборі діяло 7 класів. Окрім хорового співу діти змогли навчитися грі на різних інструментах: гітарі, скрипці, віолончелі, флейті, золотих дзвіночках, арфі та такому незвичному інструменті, як хендчаймс. Викладачі зазначають, що майже 90% дітей не мали музичної освіти, але це їм не завадило виступити на рівні з іншими.

Самі ж учні провели час весело і з користю. Ці п’ять днів запам’ятаються їм надовго: хтось зумів освоїти улюблений музичний інструмент, дехто – хоровий спів, інші – знайшли собі друзів.

На відвідувачів театру чекала цікава різноманітна музична програма. Вихованці «Мьюзік кемпу» виконали твір Бетховена «Ода радості» та заспівали 7 творів на чотирьох мовах: українській, іспанській, англійській та латині.

Після завершення виступу всі учні були нагороджені дипломами учасників «Music Camp International». А дехто з них поставив собі за мету у майбутньому стати професійним музикантом і потім брати участь у «Music Camp»  вже у ролі викладача.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити