Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖОК ДЛЯ ДІТЕЙ МИКОЛИ СКИБИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 08 листопада 2017, 19:28

student

Українські студенти – найактивніші. Тепер вони долучаються і до внесення змін до Закону України «Про вищу освіту». У студентів назбиралося багато пропозицій та зауважень щодо навчального процесу у коледжах та вишах. До обговорення долучилися і директор департаменту вищої освіти в Україні Олег Шаров та представник Американських Рад в Україні Єлизавета Щепетильникова. Дніпропетровський регіон представила координатор Української асоціації студентства по нашій області Аліна Кузьмич. Зазначає, що першочерговими проблемами студентів є питання внутрішнього адміністрування.

 За круглим столом студенти разом  зі спеціалістами пропонували свої ідеї та ділилися пропозиціями щодо внесення змін до закону. На сьогоднішній день молодь непокоїть і економічний аспект, адже не у всіх є змога навчатися на контрактній основі, окреме питання – кількість студентів, які отримують стипендії.

Наступний круглий стіл відбудеться 6-го грудня вже у Києві, а після 20 грудня всі пропозиції студентів щодо змін у законі будуть відправлені до Міністерства Освіти і Науки.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити