Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «ЗАЛІЗОРУДНЕ КРИВОРІЖЖЯ». (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 08 листопада 2017, 19:31

books

Презентована у Кривому Розі книга «Залізорудне Криворіжжя на рубежі 19-20 століття» стала вже другою у серії «Історія гірничої справи». Над виданням працювали Микола Ступнік, Микола Іщенко та Ігор Рукавіцин. За основу вони взяли вузькоспеціалізовану книгу Жюля Кордевінера – бельгійця, гірничого інженера, який декілька років очолював рудник «Рахманівка». Видання переклали з французької мови на російську та доповнили коментарями.

Почесним гостем презентації став повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Дипломатичні відносини між країнами тривають вже 25 років і, як відзначив посол, поява такого видання поповнила спільну скарбничку досягнень двох країн.

У книжці зібрано більше 30-ти ілюстрацій фотографа Емануїла Плетцера, 15 з яких досі не публікувалися, а також 4-ри карти залізорудник розробок. Всього у виданні – 160 сторінок. На титульній сторінці зображений портрет самого Кордевінера. Тираж становить лише 500 примірників. Частина поповнить вузівські бібліотеки. У рамках презентації в актовому залі КНУ також пройшла виставка «Іноземні інвестиції. Україна-Бельгія». Стенди з репродукціями акцій та цінних документів тих часів надав Дніпропетровський національний музей імені Яворницького за сприяння посольства Бельгії. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити