Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими

Конкурс на посади

ua suspilne

РОЗГЛЯД СПРАВИ В. ВОЛКА У СУДІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 09 листопада 2017, 19:06

sud 2

Справу пораненого оператора інтернет-порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка почали розглядати через 4 місяці після поранення. Перше засідання мало відбутися 24 жовтня, проте, через хворобу судді, його перенесли на 9 листопада. До зали суду прибули інструктор та дружина В’ячеслава, Інна Волк, яку все ж таки визнали потерпілою стороною. Підозрюваний Ігор Петренко розповів свою версію подій того дня та визнав, що не повинен був приносити з собою зброю.

Розглядом справи займається суддя Світлана Хоминич. Захисники підозрюваного намагалися повернути обвинувачувальний акт на доопрацювання, мотивуючи це тим, що він ніби-то складений неправильно. Суддя цю вимогу відхилила після аргументів прокурора.

Тривалий час дружину та матір пораненого В’ячеслава Волка не визнавали постраждалими.

Однією з вимог постраждалої сторони є компесація матеріального та морального збитків.

В’ячеславові Волку вже зробили кілька успішних операцій. Сьогодні чоловік проходить курс реабілітації та вже має певні успіхи.

Наступне судове засідання відбудеться вже у понеділок, 13 листопада. Відзначимо, збір коштів на лікування та реабілітацію В’ячеслава Волка продовжується. За словами дружини постраждалого, на сьогодні зібрано близько 50-ти тисяч долларів з необхідних чотирьохсот тисяч, а витрачено вже більше ста двадцяти тисяч гривень. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити