Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КРИВОРІЗЬКОГО ОСЕРЕДКУ СКАУТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 30 листопада 2017, 19:37

plastuni 2

СКОБ  –  Сильно, Красно, Обережно, Бистро – за таким гаслом живе Українська скаутська організація «Пласт». Вона діє вже більше ста років і активно розвивається. До неї входять діти, підлітки, молодь та дорослі – вікових обмежень немає. Головне – бажання мандрувати і пізнавати навколишній світ. В Україні діє низка різних скаутських таборів, найбільш розповсюджені вони в Східних областях. Протягом року їх вихованці отримують певні теоретичні знання, а влітку ходять в степи, ліси, гори, аби там, іноді в екстремальних умовах, перевірити себе на витривалість та кмітливість. Але скаутська організація «Пласт» - це не лише мандри.

У нашому місті організація відродилася у квітні цього року, до того вона діяла ще у 90-их. Сьогодні криворізький «Пласт»  –  це 17 кмітливих, сміливих і сильних скаутів. За півроку вони вже встигли відвідати багато цікавих міст.

Тема туризму знайшла відгук у студентської молоді. Під час зустрічі хлопці та дівчата ділилися з інструкторами своїм досвідом у цьому напрямку.

Багатьох студентів зацікавила скаутська справа, і чимало після розмови з інструкторами вирішили стати членами «Пласту».
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити