Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ СНІГОЗБИРАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 01 грудня 2017, 19:17

tehnika present

Першого дня зими у Кривому Розі презентували автопарк снігозбиральної техніки. Він помітно поповнився новими одиницями. З міського бюджету на це витрачено близько 100 мільйонів гривень. Тож тепер, очікувано, комунальники у роботі додадуть  оперативності, коли замете, а  містяни, відповідно, можуть розраховувати на більш комфортне пересування.    
Для швидкої та беззаперечної перемоги у поєдинку зі сніговими заметами шансів у криворізьких комунальників тепер значно більше. Автопарк снігозбиральної техніки поповнився ось такими дорожно-  комбінованими  машинами, які суттєво додають можливостей впоратися з розчисткою доріг та тротуарів взимку.

До вже наявних додалося близько 20 одиниць а також спеціальне навісне обладнання. Завдяки важкій техніці зі швидкісними відвалами оперативність прибирання проїжджої частини від снігу збільшується в рази, говорить Олександр Катриченко. До того ж, техніка здатна з легкістю прибирати не лише сніг – невідповідальні паркувальники своїх авто мають бути обережнішими.

За останні три роки міський автопарк снігозбиральної техніки поповнився на 50 одиниць і тепер, разом з резервами управителів та промислових підприємств, загальна її кількість становить близько 130-ти. Можливо й справді у снігопадів жодних шансів? А щоб побачити, як довго протримаються опади на тротуарному рингу, – зважаючи на календарну пору та мінливість погоди, чекати залишається недовго. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити