Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТВОРЕНА ЄДИНА МІСЬКА СТРАТЕГІЯ РОБОТИ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 01 грудня 2017, 19:31

diti potrebi

Соціалізація дітей з особливими потребами  -  одне з основних завдань  сучасної  інклюзивної освіти. До вирішення цієї проблеми активно долучаються   фахівці педагогічної і соціально-психологічної служби міста. На засіданні  круглого столу з цієї тематики  в Криворізькому спеціалізованому дитячому садку №148 для дітей з порушенням опорно - рухового апарату – побували і наші кореспонденти. 

Головною метою учасників  круглого столу стала розробка  єдиного механізму  роботи з дітьми  з особливими потребами. Як відчути себе рівним серед інших і  адаптуватися  в сучасному суспільстві  сьогодні знають  педагоги, дефектологи, логопеди , практичні психологи та інші  фахівці соціально-психологічної служби.  

Учасники круглого столу познайомилися з  досвідом  колективів дошкільних закладів  Металургійного району, переглянули   відеоролики  та дізнались про  новітні  розробки іноземних фахівців. Практичний психолог Дарина Прокопенко  розповіла  про найбільш результативні  методи роботи у спеціалізованому  дитячому   садку  №148.  Одним із завдань  роботи, на її думку,  є створення оптимального психологічного клімату  у групі  дітей, їх адаптація у соціумі і  комфортний  і повноцінний  розвиток.  Навчання  і  виховання  дітей з особливими потребами сьогодні у звичайному дитячому колективі  вимагає більш професійного підходу.  

У майбутніх планах  роботи фахівців -  це створення  мобільного  центру  з  інклюзивної освіти  з осередками у кожному районі міста. А поки що прийнята стратегія  спеціалістами, та  проведення  індивідуальної  роботи  з вихователем і створення позитивних ситуацій у дитячому колективі,  допоможуть  вирішити  існуючі проблеми сьогодення дітей з особливими потребами. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити