Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 01 грудня 2017, 19:34

spid stop

У Кривому Розі, в День боротьби зі СНІДом, пройшла благодійна акція. Перевірити статус щодо ВІЛ-інфекції можна було за лічені хвилини.

Щорічно 1 грудня відзначається День боротьби зі СНІДом. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі більше 37 мільйонів людей живуть з діагнозом ВІЛ/СНІД. Благодійні організації вже традиційно проводять профілактичні акції, на яких консультують людей та розповсюджують інформаційні листівки про захворювання. Кривий Ріг – не виняток. Перевірити свій статус кожен бажаючий міг у мобільній амбулаторії, яка працювала на двох локаціях – біля залізничного вокзалу «Кривий Ріг- Головний» та палацу культури Металургів.

Олексій – один з тих, кому щодня доводиться ризикувати. Чоловік працює лікарем і говорить – серед його пацієнтів є ВІЛ-позитивні. На наявність інфекції перевірявся й раніше, однак, експрес-тестування пройшов вперше.

Перший раз пройшов тест і Володимир. Зізнається: у нього були побоювання стосовно результатів. Інформацію про вірус імунодефіциту дізнається із соцмереж та інтернет-видань.

Благодійна організація «Громадське здоров’я» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом щороку проводить тестування на ВІЛ. Цього року організація виділила 50 експрес-тестів. І вже за перші годину-дві ними скористалися 40 людей. У Кривому Розі благодійники працюють понад 10-ти років і допомагають тим, хто опинився сам-на-сам зі смертельною хворобою.

Сьогодні Кривий Ріг є одним із лідерів Дніпропетровської області по захворюваності на смертельну недугу. З діагнозом ВІЛ/СНІД лише на обліку перебувають близько десяти тисяч людей. Реальна кількість інфікованих, кажуть волонтери, набагато більша. І щороку зростає. Подібні ж акції спрямовані на те, аби вчасно виявити статус тих, хто про свою хворобу навіть не здогадується. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити