Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН «ЗВИЧАЙЕ ДИВО» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 04 грудня 2017, 19:18

aukcion divo

Доки передноворічна метушня не набрала обертів, відчути себе творцем добрих справ можна вже на початку грудня. Таку можливість надає благодійний аукціон «Звичайне диво», який у Кривому Розі проходитиме вп’яте. Долучитися можуть усі бажаючі: одні –  як учасники, інші – як відвідувачі.

 «Звичайне диво» поступово набуває ознак традиційності. Разом зі збільшенням кількості учасників, зростають і можливості самої  допомоги.    Олександр Карауш, організатор благодійного аукціону,   каже, що вперше  зібрали 8 тисяч гривень допомоги,  вчетверте – вже 25 тисяч. Свідомість людей росте разом з їх милістю.

Ціни на пропоновану продукцію, обіцяє Олександр Карауш, будуть навіть нижчими за демократичні. А саме ж «Звичайне диво»  – то справа не лише одного аукціону на рік, говорить організатор кількох у місті фестивалів, журналіст Микола Крамаренко.  

Зважаючи на активність учасників, цього разу зібрати 50 тисяч гривень, на думку організаторів, шанси є цілком реальними. Кошти спрямують на допомогу дітям з інвалідністю, які позбавлені батьківського піклування, а також на будівництво у місті хоспісу. Аукціон пройде 7-го грудня у палаці культури «Мистецький». Початок – о 17-ій. Поспішаймо робити добро. Кожен з нас має право на створення власноручного дива заради когось.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити