Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РОЗГЛЯД СПРАВИ В. ВОЛКА У СУДІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 19:38

sud 2

Розгляд справи В’ячеслав Волка у суді. Підозрюваного, волонтера-інструктора, який ще на початку липня поранив оператора інтернет-порталу «Перший Криворізький», звинувачують за двома статтями кримінального кодексу: «Незаконне поводження зі зброєю» та «Умисне тілесне ушкодження». Підозрюваний згоден частково.

Підозрюваний наполягає, в якості свідка треба допитати чоловіка, який був разом з ним під час так званого «затримання» Волка. Саме ця людина  має спростувати інкриміновані Петренку умисні дії. Натомість під час допиту постраждалої сторони, дружини В’ячеслава Волка Інни, стало відомо: нині стан В’ячеслава залишається стабільно важким, він прикутий до ліжка, але може розмовляти. З його слів, зброю вже в приміщенні тримали весь час біля шиї, аж до вистрілу.

Стало відомо, що підозрюваний через адвоката раніше передавав на лікування В’ячеслава Волка кошти – 21 тисячу гривень, та  в цивільному позові постраждала сторона вимагає  відшкодування матеріальної та моральної шкоди у розмірі 124-х тисяч та двох мільйонів гривень. Це мотивовано витратами на лікування та подальшу тривалу реабілітацію.  Вже наступного засідання, на клопотання захисту, замість копій з’являться оригінали чеків, які завірить суддя.  Також на суді  допитають свідків по справі. Наступне судове засідання відбудеться 21 грудня о 10.40.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити