Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ. ПРИВІТАННЯ 17 ОТБР. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 05 грудня 2017, 19:44

den zsu_privitanya

У залі будинку офіцерів – люди, одягнуті у військову форму. І дорослі, й ще зовсім юні – вони вже знають, що таке війна з власного досвіду. Олександр служить у лавах Збройних Сил ще з кінця 2013-го року. З перших днів АТО знаходився у найгарячіших точках. Згадує перший запеклий бій біля Авдіївки влітку 2014-го й говорить: після нього зрозумів – йому під силу побороти ворога. А особливо – якщо поряд будуть його бойові побратими.

Ігор та Олександр підписали контракт одночасно. Чоловіки пліч-о-пліч пройшли усі бої та вийшли з Іловайського котла.

Напередодні свята, Дня Збройних Сил, бойових товаришів та ще кілька десятків військовослужбовців 17-ї танкової бригади нагородили подяками та грамотами міськвиконкому і районних рад. Відзнаку «За заслуги перед містом» ІІ ступеню отримав начальник інженерної служби Олександр Рябий.

Окремо відзначили й жінок, які знаходилися у зоні АТО поруч з чоловіками. Одній з них керівник «Батальйону Національного Захисту «Кривбас» Юрій Сіньковський завдячує своїм життям. Двом медикам, Катерині Ляшенко та Наталії Калініченко він передав Народні нагороди «За мужність».

17-та танкова бригада сьогодні вважається однією з кращих військових частин України. В її історію ввійшли бойові дії в Авдіївці, Станиці Луганській, Старобешево, Іловайську та Дебальцевому. У червні бійці повернулися до Кривого Рогу на ротацію. Проте невдовзі військовослужбовці знову повернуться на передові позиції, аби й надалі захищати мир та спокій українців.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити