Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗУСТРІЧ З ЧОРНОБИЛЬЦЯМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 06 грудня 2017, 19:47

gorispolkom

За результатами діяльності робочої групи по розробці проекту «Програми соціального захисту окремих категорій мешканців» прийнято рішення однаково надавати матеріальну допомогу учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам, усім учасникам бойових дій та ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Розмір виплати становить 5 тисяч гривень. Якщо депутати міськради на наступній сесії за Програму проголосують, вона діятиме протягом наступних трьох років. З 1 січня 2018-го зміни торкнуться і санаторно-курортних путівок для ліквідаторів, точніше компенсації за їх невикористання.   

Під час зустрічі з ліквідаторами та тими, хто постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС, озвучено низку проблем, з якими вони стикаються у повсякденному житті. Чи не найбільше питань адресовано представникам департаменту соціальної політики та управління охорони здоров’я.
Виконуюча обов’язки головного терапевта міста Тетяна Бабарак сказала, що медичні картки усіх пацієнтів мають зберігатися в амбулаторіях загальної практики та сімейної медицини. Однак, в останні кілька років на вторинному рівні, тобто вузькопрофільні спеціалісти, почали оформляти свої. Різні й нерідко віддалені місця їх розташування - окрема незручність для пацієнтів.   


З-поміж пропозицій – була, навіть, стосовно створення у місті окремого реабілітаційного центру для чорнобильців. 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити