Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МУНІЦИПАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПОСЛУГ. МОБІЛЬНІ ОФІСИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 19:59

mob ofici

Відсьогодні у Кривому Розі почали курсувати мобільні офіси муніципальних послуг. Таким чином надання найнеобхідніших наблизять  до людей, яким з різних причин важко, а іноді взагалі неможливо дістатися до муніципальної “Візи” або її підрозділів у районах. Дві портативні станції вранці презентували у центрі “Віза”.  Це ноутбуки з модемами, повним програмним забезпеченням, веб-камерами, принтерами та сканерами.

Поки що “офіси на колесах” обслуговуватимуть лише окремі категорії містян. Це люди з обмеженими фізичними можливостями, літні люди, яким вже за 80-т, учасники бойових дій та інші. Аби подати заявку на от римання конкретної послуги, можна звернутися особисто, зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію або відправити листа на електронну скриньку “Візи”.

Щоб заявки містян виконувалися максимально якісно, окрім адміністраторів муніципальних послуг, до роботи залучили соціальні служби. Тепер відшліфовують дорожню карту надання тих чи інших послуг.

Більшість затребуваних послуг, приміром, реєстрація місця проживання чи реєстрація нерухомості, будуть надаватися через ці портативні станції. Але топові послуги Держгеокадастру, отримання паспорту або ID-картки – поки що ні. В перспективі обіцяють розробити технологічні картки і на ці послуги. У реальному часі адміністратори “Візи” показали, як формується довідка на реєстр нерухомості. Раніше на он-лайн доступ до реєстру іноді доводилося витрачати години, наразі – декілька хвилин.

А далі адміністратори поїхали до людей – виконувати перші заявки на послуги. Загалом цьогоріч офіси “Візи” та сім її підрозділів відвідали понад 300 тисяч клієнтів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити