Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВІ ЗБІРКИ ВОЛОДИМИРА СТЕЦЮКА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 19:03

books

«60 років – це друге народження, коли треба звітувати про те, що зробив до цього» - так пояснив своє рішення видати поетичні збірки кращих творів криворізький літератор і видавець Володимир Стецюк. Він вже є автором та співавтором  7 книжок, але ці, приурочені до ювілею, називає особливими. До збірки «Повстання» включено поезії, присвячені героям українського визвольного руху минулого століття і сучасним суспільно-політичним реаліям, а другу збірку «Шлях» зробив ліричним відображенням своєї філософії.

Привітати автора прийшли літератори та науковці. Важливим для збереження історії дослідники назвали твори, присвячені подіям Холодного Яру та криворізьким отаманам Костю Пестушку, Чорному Ворону та Григорію Іванову.

Поетичні рядки, присвячені творчій Музі автора, прочитала дружина Інна Доленник. А ще – розповіла секрет їх творчої родини.

На думку присутніх на презентації освітян, поезії Володимира Стецюка стануть у нагоді під час проведення виховних заходів. Однак, про більш широке використання можна говорити лише за наявності додаткового накладу. Поки що, обидві збірки - лише по 300 примірників. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити