Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА. ПРИЙОМ МЕШКАНЦІВ АДВОКАТАМИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 07 грудня 2017, 19:05

zakon

До Всеукраїнського тижня права адвокати, які працюють в системі безоплатної вторинної правової допомоги, консультували громадян. Зазвичай вони спілкуються із клієнтами на етапі, коли ті вже вирішили йти до суду. Сьогодні містяни прийшли, аби почути відповіді на свої питання не лише з боку закону, а й – від практикуючих правознавців.

З-поміж інших до Другого криворізького місцевого центру безоплатної вторинної  правової допомоги прийшов 80-річний Микола Дмитрович. Каже, онуки придбали квартиру із чужим боргом, який зростає. Алгоритм дій пояснили на прийомі.

Консультувати криворіжців погодились близько 10 адвокатів із  майже 60, зареєстрованих по місту в системі безоплатної правової допомоги. Зазвичай люди йдуть за юридичною допомогою з питань житлово-комугальної сфери, вирішувати сімейні та майнові питання.

З початку року до Першого та Другого центрів з надання безоплатної правової допомоги звернулися близько 13 тис. криворіжців, більше 1.5 тисячі містян отримали адвоката за рахунок держави. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити