Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ЗІРКОВИЙ ТРУМФ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 11 грудня 2017, 19:10

zirk triumf

Дводенний «Зірковий тріумф» на сцені театру ім.Т. Ш. Шевченка. Конкурс мистецтв об’єднав понад 150 учасників зі всієї країни. А статусу міжнародного він набув завдяки участі виконавців з Вірменії та Марокко.

Конкурсанти із різних регіонів хвилюються, але посміхаються.

Традиційно творче змагання відкрив гімн Кривого Рогу. А далі – знайомство із журі. До його складу ввійшли викладачі, артисти та зірки естради – гурт «Rumbero’s». Останні компенсували своє запізнення запальними україно-венесуельським шоу та розтанцювали глядачів. 

Серед представлених номінацій хореографічне, вокальне мистецтво, читання та цирк. Поділ учасників за віковими категоріями починається від наймолодших дітей до 5 років – і до професіоналів від 23-ох і вище. 13-річна учасниця із Кривого Рогу підготувала на конкурс вже легендарну пісню.

 Народний артист України, композитор, ректор Київського інституту ім. Р. Глієра, Олександр Злотник, на цьому конкурсі головує. Каже, зважає на всі фактори, та найвищу оцінку ставить не часто.

За два дні тривалості конкурсу на сцені театру виступили понад 150 учасників.  У кожній номінації визначено переможців. Єдине гран-прі у хореографії виборов криворізький народний художній колектив «Імідж». Організатори прогнозують проведення такого конкурсу на липень 2018-го.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити