Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБГОВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕТИЦІЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 21 грудня 2017, 19:23

elektr pet

Із чотирьох електронних петицій, які набрали прохідну кількість голосів криворіжців, дві стосувалися якості послуг громадського транспорту. У першій закликали покращити умови проїзду в маршрутках та повернути вартість у 5-ть гривень. Друга, на переконання автора, теж сприяла б поліпшенню якості перевезень, якби цю послугу на собі випробовували керівники міста.

Перша петиція викликала активне обговорення. На закиди про дискомфортні поїздки перевізники вкотре нарікали на непомірне здорожчання палива та запчастин. Мовляв, діючий тариф не дозволяє оновлювати рухомий склад. Нагадали й про те, що зростання граничної вартості такого проїзду до 6-ти гривень ухвалили ще минулого року. А їздити по 5 дозволяв Меморандум, підписаний міським головою з перевізниками.

Автор петиції Дмитро Білоненко запропонував створити робочу групу, яка дослідила б відповідність діючого тарифу. А також звернув увагу на дію, начеб то, нелегальних заправок, на яких якраз і отримують пальне перевізники. Схожі спостереження висловив і дехто з депутатів.

Обидві петиції достатньої кількості голосів не набрали. Щоправда, до ситуації з нелегальними заправками у місті, депутат міськради, юрист Олександр Макаренко і автору петиції, і криворіжцям, порадив, при нагоді, факти незаконних заправок фіксувати.

Депутати від «Сили Людей» запропонували на майбутні депутатські навчання поїхати не на комфортному автобусі, як зазвичай, а громадським транспортом, аби реальніше відчути потреби пересічних криворіжців.

Ще дві петиції також залишилися не підтриманими. Сергій Бойко пропонував затвердити програму забезпечення житлом тих криворіжців, які захищали цілісність України. Віталій Фурманюк намагався переконати, що матеріально-технічне забезпечення закладів освіти треба здійснювати коштом міського бюджету, а не за рахунок батьківських внесків. У міському управлінні пояснили, що через скорочення видатків з державного бюджету освітня галузь і так потерпає від недофінансування. А міською програмою соціального захисту вже передбачено ремонт житла для військовослужбовців. 72 квартири пропорційно розподілять між воїнами АТО, чорнобильцями та афганцями.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити