Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВІ АВТОБУСИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 19:13

new bus

Більшу половину свого життя Віталій Кущ працює водієм. Раніше був на 228 маршруті, а невдовзі кермуватиме новим автобусом марки «МАЗ», що вийде на 302 маршрут.Чоловік вже встиг оцінити можливості такого громадського транспорту.

Водій показує можливості автобусу білоруського виробництва та відзначає, для пасажирів це не тільки бюджетний, а й екологічний та доступний транспорт. Інтервал руху складе 32 хвилини.

Жителі мікрорайону Інгулець першими побачили 6 таких автобусів. Презентували їх Криворізький міський голова та директор комунального Міського тролейбусу. До слова, у стратегії розвитку транспортної мережі Кривого Рогу саме комунальний транспорт – у пріоритеті.

Загалом в рамках міської програми розвитку громадського електротранспорту придбано 11 нових автобусів. Вони курсуватимуть за 2-ма маршрутами, 228 та 302, які сполучатимуть інгульчан із Кривим Рогом. 302-й маршрут дещо зміниться: автобуси курсуватимуть від Інгульця, через Південний ГЗК, Червону, 95 квартал до площі Визволення. Валентина в Інгульці відвідує матір, каже після 16-ї зараз практично не можливо поїхати. Та й вартість поїздки в 2 сторони від 30 грн. Має великі сподівання на нові автобуси.

На відміну від звичайних маршруток автобуси вміщують до 100 пасажирів. На лінії вони вийдуть вже із 1 січня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити