Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОНОВЛЕНИЙ СТЕНД ГЕРОЇВ АТО (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 19:16

sdentlt

На 95 кварталі куточок памяті героїв АТО з’явився навесні 2014 року, коли почали надходити перші відомості про загиблих криворізьких захисників. І сьогодні пам’ятна дошка продовжує поповнюватися світлинами героїв, сюди часто приносять квіти не лише на знакові дати. Однак перший, саморобний стенд погано захищав фотографії від сонця, дощу та злочинницьких дій, тому днями встановили сучасне антивандальне покриття.

Реставрацією опікувалися волонтери та активісти громадських організацій міста. Стенд розташовано в людному місці, однак, на оновлений куточок героїв АТО звернули увагу не всі.

Волонтери планують зробити ще один стенд, зараз обговорюється пропозиція суттєво розширити куточок,додавши до нього світлини загиблих АТОвців, котрі не є криворіжцями, але воювали у складі криворізьких частин та добровольчих батальйонів. Активісти хотіли б ще вивчити громадську думку з цього приводу, але ми зробили це першими.

Залишки зібраних коштів збираються витратити на додаткове оформлення цього куточка памяті. Поки що на стенді 40 світлин наших земляків, але волонтери продовжують їх збирати.

Криворізькі волонтери знають, що цей фотоперелік – не повний, і готові прийняти нові світлини від рідних загиблих бійців.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити