Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 19:19

zylnenya

Сьогодні на Донбасі проходив перший за два роки масштабний обмін військовополоненими. Серед 74-х українців з окупованої території – двоє криворізьких бійців 40-го батальйону «Кривбас». Микола Герасименко та Олександр Лазаренко були у полоні більше 3-х років.

“Воля! Слава богу!” Ці слова близько о пів на 17-ту годину написала дружина Миколи Герасименка Наталя у соцмережі. Відтак, з цього моменту криворіжці дізналися, що їх земляки на свободі і повертаються додому. Ще до цієї довгоочікуваної миті телефоном ми зв’язалися з Наталею. Найскладніше було – чекати увесь цей час.

Проте, у полоні ще залишилися українські бійці, які не увійшли до списку. Вони теж вже три роки перебувають на окупованій території.

Після звільнення Президент України Петро Порошенко пообіцяв і фізично, і психологічно допомогти бійцям. Адже війна ні для кого не проходить безслідно. Ймовірно, вже сьогодні-завтра криворізькі бійці повернуться до своїх домівок. Наразі російська, і українська сторони заявляють, що це не кінець і робота над звільненням утримуваних на Донбасі військовополонених українців триватиме.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити