Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІСЬКИЙ КОНКУРС ІМЕНІ СИНИЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 28 грудня 2017, 19:53

syn

Зараз роботи конкурсантів перебувають в музеї-квартира Григорія Синиці – лауреата Шевченківської премії, засновника української колористичної школи. Щоб привернути увагу до незвичайної палітри майстра, у Кривому Розі було запроваджено конкурс дитячого малюнку «Живописна Україна». Цьогоріч конкурс проходив на міському рівні, на розгляд журі свої витвори представили 450 юних художників Кривого Рогу, Софіївки і Хмельницького.

З 503 робіт члени журі, до складу якого увійшли досвідчені міські художники та мистецтвознавці, відзначили нагородами та заохочувальними призами 12-ть. У віковій категорії від 6 до 9 років 1 місце посіла вихованка школи мистецтв № 2 Ніка Муха за акварель «Осінь у парку». У віковій категорії від 10 до 14 років перемогла Анна Митрофанова з школи мистецтв № 3, журі високо оцінило ії картину «Соняшники».

За оригінальне використання прийомів митця та бачення його образу журі вирішило наділити спеціальними відзнаками юних художниць Катерину Куц та Дарину Буйницьку. Виставка найкращих робіт та нагородження лауреатів конкурсу заплановане на 17 січня. Цього ж дня прийматиме відвідувачів ще одна виставка, присвячена 110-й річниці з дня народження Григорія Синиці, для якої картини митця представлятиме Київська дирекція художніх виставок.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити